Firma Unic Rotarex sa zaoberá vývojom technológií pre rezidenčnú a priemyselnú výstavbu, ktorá je pre každú krajinu v Európe špecifická. Stavebné prvky Rotarex sú odporúčané pre použitie s GECON Wall a GECON Wall system, čo je pridanou hodnotou tohto stavebného riešenia.

Unic Rotarex vyrába vlastné konštrukčné oceľové profily, valcované za studena z galvanicky upraveného plechu od firmy Voestalpine Austria, ktorá v tejto oblasti patrí k európskej špičke.

Stavebné postupy, ktoré je nutné dodržiavať pri použití nosnej oceľovej konštrukcie ROTAREX, sú štandardizované a dobre známe každej etablovanej stavebnej firme.

 

Hlavné oblasti použitia:

Konštrukcia domov z ocele

Použitie oceľovej nosnej konštrukcie Rotarex predstavuje ideálne riešenie pre zlepšenie tepelnoizolačných vlastnosti, zvukovej izolácie, protipožiarnej ochrany a seizmickej odolnosti.

Viacposchodové budovy

Rotarex je možné využiť pri stavbe do výšky až piatich poschodí. S vypracovaním a použitím optimálneho architektonického návrhu dosiahnete značnú úsporu nákladov a urýchlenie stavby

Priemyselné budovy

Systém Rotarex zásadne znižuje nároky na stavebné postupy a urýchľuje stavebné práce. Priemerná spotreba materiálov predstavuje cca 25 kg/m2

Ostatné produkty

V prípade záujmu o viac informácií nás, prosím, kontaktujte.