Unikátne vlastnosti

Dosky GECON presviedčajú zákazníkov po celom svete svojou jedinečnosťou, kvalitou, environmentálnymi parametrami a tiež zaujímavou cenou.

Ponúkajú výborné zvukovoizolačné vlastnosti, protipožiarné a tepelnoizolačné vďaka ktorým zabezpečujú výraznú úsporu energií, izoláciu proti vlhkosti, nehorľavosť a zamedzenie ozveny.

Ekologický proces výroby a ich celková recyklovateľnosť prispievajú aj k trvalej udržateľnosti zdrojov.

Možnosti využitia

Sú prakticky neobmedzené – od aplikácie v už existujúcich budovách cez vylepšenie ich vlastností až po kompletnú stavbu nových objektov.

Podlahy, steny, stropy aj podkrovia. Na ktoromkoľvek mieste sa pustíte do stavebných úprav, dosky GECON nájdu svoje uplatnenie. Ich použitie zabezpečí uspokojenie požiadaviek na zvukovoizolačné, protipožiarné a tepelnoizolačné vlastnosti a zdravotnú nezávadnosť.

Umiestnenie v interiéroch sa postará o príjemnú klímu počas celého roka, pričom predstavuje len minimálny záber obytného priestoru.

Svetová kvalita

Výrobno-obchodnú expanziu spoločnosti na svetových trhoch prezentujú aktivity vo viacerých krajinách, ako sú USA, Rusko, Bielorusko, Litva, Rakúsko, Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, Česká republika, Švajčiarsko, Portugalsko, Dánsko, Gruzínsko, Izrael, Brazília, Veľká Británia a Nemecko.

Zároveň spoločnosť GreenCon pripravuje postupné zavedenie GREENCON TECHNOLOGY aj do ďalších krajín EÚ.

GECON Acoustic

Patrí k najúčinnejším zvukovím izoláciám na trhu. Všetky testy vzduchovej nepriezvučnosti potvrdili jej prvenstvo v konkurencii doteraz používaných produktov.

GECON Protect

Protipožiarna, nehorľavá doska so zvýšenou požiarnou odolnosťou, ktorá dosahuje triedu E30/EI30/EW30.

GECON Design

Tento produkt je kombináciou ktorejkoľvek GECON dosky (Acoustic, Protect, Diamond) so špecifickou dizajnovou povrchovou úpravou.

GECON Diamond

Dosky GECON Diamond sú svojimi vlastnosťami určené na výrobu priečok, podláh, opláštení, kde je vyžadovaná vysoká pevnosť a vodoodolnosť.

GECON SIP

Vysokoúčinné stavebné prvky používané v stenách, strechách a podlahách rodinných domov a ľahkých komerčných stavieb.