GoGreenTalk

GoGreenTalk

GoGreenTalk je platforma, ktorá vznikla a funguje vďaka podpore GreenCon International. Tento portál pravidelne prináša správy zo zeleného sveta ako aj inšpiratívne rozhovory ľudí, ktorí zmenili svoj životný štýl a tak sa im život v súlade s prírodou stal prirodzený. Návštevníci tu nájdu veľa trikov, tipov a rád ako postupne, pomaly no predsa efektívne, žiť o niečo zelenšie.

zber medailí

Zber medailí

Celoslovenský športový projekt, ktorý sľubuje leto plné výziev pre celú rodinu s dôrazom aj na ekológiu! Projekt podporuje šport, zdravý životný štýl a vzájomnú tímovú aktivitu. Spája športovcov rôznych vekových kategórií, ktorí sú si navzájom motiváciou. Zber medailí je jedinečný svojou pestrosťou aktivít, a preto sa ho GreenCon International rozhodla podporiť.

banner-fotosutaz.001

Moja zelená súťaž

GreenCon International prináša veľkú a dlhodobú fotosúťaž pre širokú verejnosť. Zapojiť sa do nej môže každý, komu je blízky udržateľný spôsob života. Každé dva mesiace bude vyhlásená nová téma, ktorá súvisí s ekológiou alebo recykláciou. Cieľom súťaže je povzbudiť a motivovať ľudí k zelenému mysleniu a tiež súťažiť o zaujímavé ceny. Do súťaže je možné sa zapojiť s fotografiami, ktoré sú zelené svojou farbou alebo svojím zeleným eko obsahom a ktoré spĺňajú aktuálne súťažné podmienky.

GreenCon-RUN-2021-1080x1080

GreenCon Run

Aj svet športu a bežeckých podujatí sa snaží čím ďalej, tým viac myslieť na ekológiu a svojimi aktivitami čo najviac podporiť myšlienku recyklácie a znižovania množstva odpadu. S rovnakou myšlienkou vznikol aj prvý ročník behu Zber medailí: GreenCon RUN. Okrem iných eko aktivít s ním bude spojená aj recyklácia starých štartovacích čísel.